Карта кольорів Чеського бісеру

Якщо Ви не найшли потрібний для Вас номери на нашому сайті, то можете напісати нам повідомлення, які саме потрібні номери і ми  для Вас доставимо в продовж 7 робочих днів.

Чеський бісер Preciosaце найпопулярніший матеріал для рукоділля. За рахунок різноманітності кольорів, з нього можна вишивати повноцінні картини з великою кількістю відтінків та працювати зі складними авторськими схемами. Для того, щоб було простіше підбирати відтінки та створювати повноцінні роботи, потрібна карта кольорів бісеру.

 

Розмір 10/0 – діаметр бісеринки 2.2-2.4 мм.

Мінімальний розмір отвору 0.8 мм.

Кількість бісеру на 1 г – приблизно 91 шт.

Кількість бісеру 10/0 за 1см – приблизно 7 шт.

 

Що таке карта кольорів чеського бісеру і для чого вона потрібна

Карта кольорів чеського бісеру Preciosa - це схема, де вказані п'ятизначні оригінальні номери відтінків фірми.

Крім номерів також вказані серії кольорів (вони всі поділені за групами відтінків) і кольорові зображення, якими позначені самі відтінки бісеринок. Щоб було легко розібратися та користуватися карткою, можна на місці зображень прикріплювати нитки зі справжніми зразками. Подивитись повну карту кольорів бісеру Preciosa можна у нашому інтернет-магазині.

 

Для чого може стати в нагоді така карта:

  • щоб швидко знаходити потрібні відтінки, а не витрачати кілька годин на пошуки кольору шляхом прикладання бісеру до заготівлі;
  • швидше розібратися у схемі та купити повний набір потрібних кольорів для конкретної роботи;
  • підібрати максимально схожі відтінки, якщо основний колір закінчився; для роботи з оригінальними схемами, коли потрібно переводити чеські номери в ті, що вказані виробником у наборі;
  • щоб розібрати та розсортувати бісерні поклади, де всі кольори змішані в одну купу.

 

Скільки кольорів та відтінків бісеру випускається концерном Preciosa:

Фірма випускає безліч різних відтінків: їх налічується вже понад 1950. І це крім дорогих, рідкісних та експериментальних різновидів.

У всьому світі ніхто, крім компанії Perciosa, не випускає такої величезної кількості відтінків.

 

Чому кольори на моніторі можуть не збігатися з реальними кольорами бісеру

Якщо ви користуєтеся картою кольорів в електронному вигляді або завантажили її та роздрукували на папері – враховуйте, що ці відтінки можуть відрізнятися від реальних. Все залежить від налаштувань монітора, які кожний користувач встановлює індивідуально

Найкращий варіант - це карта з живими зразками. Нею відразу видно всі відтінки, і вони 100% збігатимуться з кольором реального чеського бісеру.